MOTTO: Čo ťa nezabije to ťa posilní, choď si za svojim cieľom a snom:)

REGIÓN -REGIÓN (Halové regionálne majstrovstvá)- O POHÁR STAROSTU OBCE SNEŽNICA (TK Žilina)

2. ledna 2008 v 14:25 |  moje vysledky túto sezónu 2008
Na tento turnaj ktorý sa konal od 8.12.2007-10.12.2007 som isla aj napriek tomu ze ma pobolievalo hrdlo a mala som zacinajucu chrípku. Bola som tu hoci od zaciatku do konca ale aj napriek tomu som neskoncila prvá. Hralo sa na granulate.

1.deň

Porazila som BUBELOVÚ 6:3 6:1
poznámka: prvý set som vyhrávala 5:0 no trochu som sa ukludnila a dopadlo to tak ze Nina uhrala 3seti:/

Porazila som MRAVCOVÚ(5-8) 3:6 6:3 6:1
poznámka: hoci som prvý set pomerne hladko prehrala a druhý a tretí vyhrala rozhodne to nebol lahký zápas. Možno ten výsledok vyzerá že ten druhý set som mala pod kontrolou nebolo to celkom tak. Pocas tohto zápasu sa začalo moje trápenie s nohami zacali ma boliet stehná:( Ešte podotknem ze výhre nad Ivanou vďačím aj tomu že dostala kŕče do lítok a tak ten tretí set nemohla odohrať naplno.

2.deň
Porazila som BLAŠKOVÚ(1) 6.4 6:1
poznámka: prvý set som vyhrávala 5.2 potom som vsak spravila to co s Ninou a to ze som sa ukludnila a pustila to este stastie ze som to potom dotiahla:) Myslim si vsak ze nehrala prave svoj najlepsi tenis lebo ju bolel lakeť.

Porazila som KURICOVÚ(3-4) 4:6 7:5 6:2
poznámka: Uf to bol zápas asi naň tak rýchlo nezabudnem ja ani ona. Po prvom prehratom sete som ten druhý prehrávala 2:5 isla som na wc aby som si usporiadala myslienky a taktiku a vyplatilo sa:D Ja som to otočila a ten set som vyhrala 7:5:DD. Ale bol to riadny boj ani sama neviem ako som to otocila. jednoducho ked uz bolo 4:5 a sedeli sme uz som vedela ze ten dalsi gem vyhram a potom ten dalsi a dalsi. Ale ked uz som mala 6:5 podavala som a vyhravala som 40:0 mala som setpoint ja som tie lopty nevyhrala a bola zhoda a potom vyhoda pre nu a zhoda a vyhoda pre mna a nakoniec som to vyhrala:D ten dalsi set uz jednoducho nehrala bola vo velkom psychyckom rozpolozeny aby bojovala dalej. Ked som vyhravala 5:0 som vsak zase povolila a bolo 5:2. No nakoniec som to predsa len dotiahla a musim povedat ze som spravila dobre:DD

3.deň (finále)

Porazila ma PARAJOVÁ(3-4) 2:6 0:1 skr.
poznámka: Prehrala som ale nemyslite si ze bez boja robila som co sa dalo ale bol v tom jeden hacik ktory sa podpisal pod moju prehru a skreč. Boleli ma nohy a mala som riadnu nadchu. to nie len boleli nohy bolo to strasne ta nadcha mi udrela asi do svalov nemohla som poriadne ani chodit, kazdym krokom ako keby sa mi do noh zabodavali ihly a nemohla som sa ani zohnut v kolenach. jednoducho nemala som sancu pouzivat nohy nebehala som lebo som nemohla:( Po tazkom trapeni v prvom sete som to nakoniec vzdala lebo nemalo vyznam sa dalej trapit ked som nemohla behat. verte mi keby som mohla tak by som to hrala dalej ved uznajte vo finale to skrecnut. Asi sa nikdy nedozviem ako by to dopadlo keby som mohla behat. No co uz skoncila som 2 a dokonca ma to nestve lebo spravila som preto vsetko co som spravit mohla. no mozno nabuduce vyhram tento turbnaj nabuduci rok sa uvidi:)

ZÁVER: skoncila som druha na 2.MIESTE. Porazila som: Bubelovú, Mravcovú, Blaškovú, Kuricoivú a vo finale som prehrala s Parajovou. Pod finale sa vsak podpisal aj moj skrec lebo som nemohla behat:(